VCA Pools

VCA Basis Pools

Certyfikat VCA to dowód zdobytej wiedzy z zakresu VGM (Bezpieczeństwo, zdrowie i higiena pracy). To okazanie umiejętności dbania o bezpieczeństwo, środowisko a także zdrowie własne oraz innych osób podczas wykonywania pracy.

Certyfikat VCA to świadectwo, które staje się dla pracodawców z roku na rok coraz ważniejsze. W związku z tym oczekują oni od swych pracowników posiadania takiego dokumentu. To dotyczy również personelu obcojęzycznego.

Przy dostatecznej liczbie zapisów indywidualnych i/lub grupowych proponujemy Państwu kurs podstaw bezpieczeństwa wraz z egzaminem w następujących językach: turecki, bułgarski, polski, węgierski, grecki.

 

Plan kursu:

Kurs składa się z 10 rozdziałów, w których omówiony zostaje pełen materiał uwzględniony w testach egzaminacyjnych. Każdy rozdział składa się z nagrania video z załączonymi do niego pytaniami.

Po zakończeniu wszystkich części teoretycznych można przejść do próbnych egzaminów przygotowujących.

Egzamin właściwy odbywa się w naszym centrum edukacyjnym lub w bardziej dogodnej dla Państwa lokalizacji jednocześnie zatwierdzonej przez centrum egzaminacyjne.

Po pomyślnie zdanym egzaminie otrzymają Panstwo dyplom VCA oraz dołączoną do niego mniejszą wersję w formacie karty płatniczej. Certyfikat ważny jest przez 10 lat.

 

Zalety klasycznego kursu:

Odbywanie kursu klasycznego (przy obecności prowadzącego) posiada wiele zalet w stosunku do samokształcenia (kursu online). Oto kilka z nich:

  • śledzenie wraz z innymi kursantami przebiegu kursu, co stwarza rodzaj naukowej atmosfery
  • forma kursu daje możliwość zadawania pytan
  • kurs i egzamin odbywają się tego samego dnia
  • forma przystosowana dla kursantów, którzy mają problemy z samodyscypliną
  • ten rodzaj kursu skierowany jest do kursantów nieposiadających komputera oraz/lub internetu

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 06-33 76 33 33.